Ul. 17. novembra, Trenčianske Teplice

Klasická masáž

Klasická masáž

Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Je vhodná pri chronických bolestivých stavoch, pri ochoreniach pohybového, nervového a tráviaceho systému. Masáž má celkový upokojujúci, alebo povzbudzujúci účinok na telesnú výkonnosť a priaznivo vplýva na stav centrálneho nervového systému.

 • 20 minút
  14€
 • 50 minút
  29€
Reflexná masáž

Reflexná masáž

Ide o manuálny liečebný zásah na povrchu tela, v miestach druhotných zmien reflexne vyvolaných ochorením. Masáž pozitívne pôsobí na funkcie vnútorných orgánov, hormonálne funkcie, funkcie nervových buniek a prekrvenie rúk a nôh.

Je vhodná pri ochoreniach srdca, dýchacieho aparátu, žalúdka, tenkého a hrubého čreva. Odporúča sa pri gynekologických, neurologických, cievnych a reumatických ochoreniach, pri pooperačných a poúrazových stavoch, ale i ako prevencia.

 • 20 minút
  17€
Reflexná masáž chodidiel

Reflexná masáž chodidiel

Stimulovaním špecifických zón na chodidlách, ktoré zodpovedajú jednotlivým orgánom, žľazám a štruktúram tela, sa dostavuje pocit absolútneho uvoľnenia a osvieženia. Masáž má blahodarný vplyv na celý organizmus.

Vhodné je jej využitie pri akútnych bolestiach hlavy, migrénach, nevoľnosti, bolestiach žalúdka, žlčníka, na stimuláciu alebo utlmenie hormonálneho systému. Pri pocitoch únavy a malátnosti sa dostavuje okamžitý povzbudzujúci pocit

 • 20 minút
  14€
Aromamasáž

Aromamasáž

Silicové oleje sú prírodné silice, ktoré sa získavajú destiláciou z kvetov, listov a ďalších častí rastlín. V masérskej praxi sa riedia v príslušnej koncentrácii do panenských rastlinných olejov.  Aromamasáž je veľmi príjemná, odbúrava stres, pracovné zaťaženie, únavu a depresiu, posilňuje imunitný systém, priaznivo vplýva na krvný obeh, nervový systém, trávenie, harmonizuje psychiku a telesné funkcie, nastoľuje rovnováhu a podporuje samoozdravné procesy.

 • 20 minút
  17€
 • 50 minút
  30€
Medová detoxikačná masáž

Medová detoxikačná masáž

Prostredníctvom masáže medom dostávame z tela von toxické látky, čím dochádza k detoxikácii organizmu. Za pomoci špeciálnych hmatov dochádza k vylučovaniu toxínov cez pokožku, pričom sa tvorí žuvačkovitá hmota, ktorá sa z pokožky zotrie pomocou čistej teplej vody. Masáž je vhodná pri bolestiach hlavy, chronickej únave, depresiách, pri problémoch so spánkom, reumatických ochoreniach, a má anticelulitídne účinky.

 • 20 minút
  14€
Manuálna lymfodrenáž

Manuálna lymfodrenáž

Je špeciálna hmatová technika zameraná na lymfatický systém. Stimuláciou lymfatického systému sa zlepšuje krvný a lymfatický obeh, zmierňujú opuchy a bolesti hlavy. Používa sa na liečbu a prevenciu chronických lymfodémov na dolných i horných končatinách. Podporuje odtok prebytočnej vody v bunkách, čím dochádza k odstráneniu opuchov nôh, či vačkov pod očami. Lymfodrenážna masáž má priaznivý vplyv na metabolizmus a zmierňuje celulitídu.

 • 50 minút
  30€
Kozmetická lymfodrenáž

Kozmetická lymfodrenáž

V súčasnosti je to veľmi vyhľadávaná relaxačno-regeneračná masáž, ktorú ocenia všetky dámy bez rozdielu veku. Vyhladzuje pokožku, podporuje hydratáciu tváre zvnútra, predchádza tvorbe vrások, efektívne odstraňuje z tváre únavu (opuchy, kruhy okolo očí) a uvoľňuje celkové napätie tváre. Je mimoriadne vhodná po plastických operáciách, úrazoch na tvári, pri akné, bolestiach hlavy, migréne i ako prevencia proti tvorbe vrások.

 • 20 minút
  16€
 • tvár+krk+dekolt - 35 minút
  26€
Čínska masáž TUI-NA

Čínska masáž TUI-NA

Pomocou masáže Tui-na sa veľmi účinne liečia nielen problémy pohybového aparátu, ale aj tráviace a gynekologické problémy, únavové syndrómy, nespavosť, niektoré druhy závratov a bolestí hlavy. Pomáha urýchliť rekonvalescenciu po úrazových stavov atď. Používa sa pri obstipácii, pretože napomáha peristaltike čriev. Odstraňuje bolesti hlavy.

 • 20 minút
  21€
Čokládová masáž

Čokládová masáž

Čokoterapia má priaznivý vplyv na činnosť srdca a podporuje detoxikáciu. Je výnimočným prostriedkom proti zimnej depresii, stresu a zlej nálade, zanechá pleť jemnú a vyživenú, zahalenú do vône sladkej čokolády. Svaly budú uvoľnené a odpočinuté.
Čokoládová procedúra prináša kvalitnú starostlivosť o pokožku celého tela, významne ju tonizuje a vyhladzuje. Výrazným spôsobom upravuje vzhľad pokožky a celulitídu.

 • 20 minút
  17€
Breuss masáž

Breuss masáž

Breussova masáž je zameraná na svaly, ktoré sa nachádzajú pozdĺž chrbtice.

Masážnymi hmatmi sa uvoľňuje celá chrbtica a uvoľňuje sa aj tlak na medzistavcové platničky. Na  masáž sa používa  ľubovníkový olej.

Je to jemná energeticko - manuálna masáž, ktorá uvoľní telesné aj  psychické  blokády.

 • 20 minút
  19€